Capital T: Bashkpunimi me Lloyd Banks spekulim medial

Shko posht

Super Capital T: Bashkpunimi me Lloyd Banks spekulim medial

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 16, 2011 8:00 pmKto dit ishte shkruar se Capital T s shpejti do t bashkpunoj me reperin e famshm botror Lloyd Banks, por vet reperi kosovar ka thn se ky sht vetm nj spekulim medial.
Capital T pr gazetn InfoPress sht shprehur se nuk ka asgj t vrtet n lidhje me bashkpunimin e tij me reperin Lloyd Banks.
Sa i prket bashkpunimit me Lloyd Banks them me plot prgjegjsi se nuk ka asgj t vrtet. sht spekulim dhe asgj tjetr, ka thn Capital T.
Ai gjithashtu ka br t ditur se s shpejti do t realizoj videoklipin e kngs Asaj n bashkpunim me grupin NRG.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi