Enver Petrovci triumfon n Dancing...

Shko posht

Super Enver Petrovci triumfon n Dancing...

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 6:33 amAktori i famshm kosovar, Enver Petrovci, ka dal fitues i edicionit t dyt t spektaklit Dancing with the Stars.
Petrovci dhe partnerja e tij Lori rezultuan m t mirt n natn finale duke arritur ta mposhtin iljeta Xhilagn dhe partnerin e saj.

N finale kishte arritur edhe Shpat Kasapi, mirpo ai u eliminua n raundin e par.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi