Tuna dhe Ledri srish bashk?

Shko posht

Super Tuna dhe Ledri srish bashk?

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 8:53 amTuna mund t jet rikthyer srish n kraht e ish-t dashurit t saj, Ledri Vula.
Kngtarja shkupjane, e cila s fundi konfirmoi ndarjen nga bashkshorti i saj Rilind Reka, sht par n nj foto n Turqi duke u argtuar s bashku me disa nga kolegt e saj n mesin e t cilve edhe Ledri.

Fotografia sht publikuar nga vet Ledri i cili e ka postuar at n profilin e tij n Facebook qysh mbrm (16.06.2011). Duke par ish-iftin t kalojn koh t gzueshme s bashku, kjo menjher ka ngjallur dyshime te pr nj ringjallje t lidhjes s tyre.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi