Gay dashnori e rrmbeu dhndrin nga duart e nuses (Video)

Shko posht

Super Gay dashnori e rrmbeu dhndrin nga duart e nuses (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 8:55 amNj skandal i vrtet shpreu kto dit n Kin n dasmn e nj ifti t ri. Dhndri prve nuses s tij dashuronte edhe nj djal tjetr. Kur dashnori i lnduar e kuptoi se i dashuri i tij po martohej me nj person tjetr, shkoi n dasm, pr ti dhn fund ksaj farse.
Dashnori gay shkoi n dasmn e t dashurit t tij dhe u prpoq ta ndaj iftin e lumtur. Por as nusja nuk hoqi dor leht. E vendosur q t martohet, ajo filloi luftn me dashnorin e burrit t saj, duke u zn edhe me grushta.

Dhndri mbet i ngujuar n mes t t dyve, ndrsa m n fund dashnori i tij e rrmbeu pr dore dhe u pan duke ikur bashk. Se si prfundoi kjo luft, nuk dihet.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi