Cana kėrkon virgjėreshė, me mėsit babain e tij

Shko poshtė

Super Cana kėrkon virgjėreshė, me mėsit babain e tij

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 4:08 pmE “lėshoi” Adelinėn sepse nuk ishte virgjėreshė ... Ylli i kombėtares shqiptare duket “patriot” edhe nė raste tė tjera. Ai ngjyrėn e kuqe, pos nė fanellė e flamur, jetikisht duket se e do edhe diku tjetėr.. Ja pse Loriku u nda nga ylli i muzikės shqipe, kėngėtarja Adelina Tahiri.
Sipas burimeve tė Portalit Lajmeshqip.com, Adelina Tahiri ka jetuar sė paku pesė ditė nė shtėpinė e Agim Canės, babait tė Lorikut nė Prishtinė.
Burime tona tregojnė se gjatė kėsaj kohe Adelina nuk ka qenė e lirė tė dalė, ka qenė e kontrolluar nga Loriku.
Pas 5 ditėsh bashkėjetese, Loriku ka vendosur t’ia zbulojė babait tė tij arsyen e ndarjes me Adelinėn: “Adelina nuk ishte e virgjėr”!
Por, Adelina ka zbuluar edhe njė detaj tjetėr interesant, tė cilin tashmė e ka bėrė publik nė opinion: se Lorik Cana kishte njė grua dhe kishte fėmijė me tė nė Francė, dhe kjo nuk donte tė ishte e “gruaja e dytė” e Lorikut.
Sekreti tjetėr qė pakkush e dinte, ishte edhe ai se Adelina shumicėn e rasteve, kur udhėtonte nė Turqi, derisa Loriku qėndronte nė Galatasaray, fluturonte nga Aeroporti i Prishtinės dhe jo nga ai i Shkupit.
Duket se kjo nuk ėshtė afera e parė dhe e vetme e Lorik Canės me yje tė estradės sonė. Pėr po tė njėjtat arsye mėsohet tė jetė ndarė nga sė paku dy apo tri top-modele tė njohura shqiptare.
Loriku vazhdon tė kėrkojė virgjėreshėn nė mesin e top-modeleve dhe tė estradės sonė. Ndoshta nuk ėshtė mision krejt i pamundshėm.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi