Rick Ross dhe Bieber flasin pėr 2pac

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rick Ross dhe Bieber flasin pėr 2pac

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 4:08 pm

Shumė yje e kanė pritur me pikėllim atė qė do tė duhej tė ishte ditėlindja e 40-tė e reperit tė ndjerė Tupac Shakur, ndėrsa ka dhe tė tillė si Rick Ross qė ka mbajtur njė koncert nė nderė tė 2pac dhe ka tė tillė qė kanė postuar videomesazhe nė nderim tė tij, sikurse Justin Bieber.
Nė koncertin e tij tė mbajtur nė Gjeorgji, Rick Ross sė bashku me Erykah Badu kanė kėnduar nė nderė tė yllit tė ndjerė, ndėrsa reperi nga Florida, Ross, u shpreh:

“Pėr shumė djem tė vegjėl nė njė shtėpi tė vogėl (sikurse unė) vetėm me nėnėn time, Tupac ishte sikurse babai ynė. Tupac ishte i pari qė mė ka treguar si tė jem plotėsisht i pėrkushtuar. Unė kam dashur qė tė ripėrsėris punėn e tij, etikėn e tij, familjen e tij…kur ne flasim pėr shitjet rekorde tė tij, tė mos harrojmė edhe rolin qė e ka luajtur pėr tė gjithė zezakėt e vegjėl anė e mbanė botės”, theksoi Rick Ross.

Dhe nga ana tjetėr, Justin Bieber e nderoi legjendėn me anė tė njė videomesazhi.

”Tupac sot do tė ishte 40 vjeē…Urime ditėlindjen Tupac. Na mungon vėlla. Ende kam fotografitė e tua nė muret e dhomės time nė tė cilėn jam rritur. Jam fans i 2pac, 2pac pėr jetė”, ka thėnė Bieber nė videomesazh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi