50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Shko posht

Super 50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 8:38 pmReperi 50 Cent ka akuzuar rnd studion e tij regjistruese me an t Twitterit, duke shkruar se ata po lvizin shum ngadal n lansimin e albumit t ri t reperit.
Krijuesi i hitit In Da Club, i cili ka nnshkruar kontrat me Interscope Records, sht duke punuar n albumin e pest Black Magic, i cili sht i gatshm pr tu lansuar, por kjo nuk po ndodh pr shkak t prplasjeve t reperit me studion regjistruese pr at se kur dhe si t lansohet.

Ok, un tentova t jem i ftoht me studion time regjistruese. Un shkova atje pr tu takuar dhe ndjeva se ata po lvizin shum ngadal. Un punova vrtet shum n kt album dhe un nuk do t lejoj q ai t dal ashtu sikur m*t. Tr karriern kam punuar pr kt dreq, kshtu q le t zgjohen dhe le t punojn, ka thn fifty.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Mesazh nga Lordi prej Mon Jun 20, 2011 11:48 am

doti ngarkoj disa video live nga un personalisht ne nje nat te 50centi :) para 1 javve :)

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi