Britney me disa kilogram tepr

Shko posht

Super Britney me disa kilogram tepr

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 17, 2011 8:51 pmBritney Spears koht e fundit ka qen n nj form t shklqyer. Pas probleme t shumta me alkoolin, drogn, fmijt dhe ndarjen nga bashkshorti i saj, ajo u rikthye n formn e saj t dikurshme.

Por, si e shohim edhe n kto foto, ylli i muziks pop i ka rihumbur prsri format e veta, duke shtuar disa kilogram. Ajo sapo ka nisur turneun e saj muzikor pr sezonin veror.

Kur t gjith kngtart para se t nisin turnet e tyre bjn trajnime apo ushtrime fizike pr tu dukur akoma m n form se jan, me Britneyn ka ndodhur e kundrta. Ajo ka shtuar disa kilogram q jan goxha t dukshm, sidomos tek pjesa e barkut dhe vitheve. Por, duket se 29 vjearja, nn e dy djemve, nuk e ka problem kt gj, transmeton BW.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi