Top stilet flokėve tė kuqe tė Rihannas

Shko poshtė

Super Top stilet flokėve tė kuqe tė Rihannas

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 18, 2011 6:42 am



Pėrveēse ėshtė kėngėtare e talentuar, Rihanna ėshtė edhe njė ndjekėse e jashtėzakonshme e trendeve, ndėrsa rėndėsi mė tė madhe i kushton modelit tė flokėve.
Pasi stili i shkurtė i flokėve tė saja tė kthyera anash dhe me bazė tė qethur u bė hit nė gjithė botėn, Rihanna ka vendosur tė vazhdojė me ndryshimet e saja drastike qė na kanė mahnitur nė vitet e fundit.

Mirėpo, duke qenė se ėshtė vėshtirė tė pėrcillen tė gjitha ndryshimet e saj, kemi hedhur njė shikim pėrgjatė fazės sė saj ‘tė kuqe’, e cila sikur edhe tė tjerat, ėshtė shndėrruar nė hit tė vėrtetė.














_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Top stilet flokėve tė kuqe tė Rihannas

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 18, 2011 6:43 am

Si PrincesS... te gjitha stilet i shkojn :D

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi