Vodhi pula, babai mbyll n kuti djalin pr 8 jav

Shko posht

Super Vodhi pula, babai mbyll n kuti djalin pr 8 jav

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 18, 2011 10:18 amNj baba e ngujoi djalin e tij 21 vjear n nj kuti druri si shenj ndshkimi pr vjedhje pulash. N oborrin e shtpis s tij n Santa Cruz t Bolivis, Johan Knelsen jetoi pr plot tet jav brenda kutis s dnimit.
Babai i tij i tha policis kur erdhi se djali i tij vuante mendrisht dhe duhet t ndshkohej pr shkak se kishte marr tre pula.
Media lokale thot se djali nuk sht hera e par q futet me detyrim n kt kuti pasi ndodhi edhe m par kur prdori nj telefon. Djali brenda kutis ka kryer do detyrim, ka ngrn, ka fjetur, ka pir uj dhe lar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vodhi pula, babai mbyll n kuti djalin pr 8 jav

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 18, 2011 10:37 am

Mire ja paska pas bo... gjaja ma e keqe eshte hajnija qeshtu duhet me ja bo gjith atyre se vidhin :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi