Peshkaqeni fluturues

Shko posht

Super Peshkaqeni fluturues

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 18, 2011 1:54 pmFotografi i njohur Chris Fallows ka fotografuar kt peshkaqen t bardh kur ai po fluturonte pr t kapur gjahun e tij, n kt rast nj fok. Fotografi ka vite q i fotografon ato n Afrikn e Jugut dhe shoqron turistt t shohin kt spektakl t pabesueshm. Prdor shum filtra pr tu kujdesur q reflektimi i ujit t mos e pengoj, thot ai.

Mendoj se nj peshkaqen shum i madh n uj, aq sa duket sikur barku i tij prek pothuajse rrn, me nj plazh t pabanuar n sfond, sht nj nga gjrat m t bukura q kam par ndonjher. Nj sken e till m bn t mendoj se si ka qen Toka shum koh m par se t vinin njerzit, kur peshkaqent jetonin n paqe pa u shqetsuar pr rrjetat, armt e peshkimit dhe helikat e anijeve thot Fallows, transmeton BW.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi