Genta promovon albumin e ri

Shko posht

Super Genta promovon albumin e ri

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 19, 2011 11:59 amKa zgjedhur publikun e diaspors e q t shtunn t promovoj albumin e saj m t ri t titulluar Guximi, q prmban shum kng t reja dhe q Genta Ismajli edhe nj her ka guxuar dhe ka br nj hap t madh n realizimin e ktij projekti muzikor n kohn kur asnj kngtar nuk po realizon albume pr shkak t shpenzimeve financare dhe, n ann tjetr, pa asnj prfitim material pasi kngt menjher fillojn t shkarkohen n internet.
Por ja q Genta ka vendosur q pr fansat e saj t realizoj kt projekt me disa kng t reja, si dhe disa hite t saj, t cilat i ka realizuar m hert, por q jan plqyer nga publiku shqiptar.
Ekstravagante edhe kt her me nj veshje seksi, Genta sht shfaqur para publikut shqiptar n Zvicr me nj performanc t jashtzakonshme, duke treguar se ende sht nj nga kngtaret m t plqyera shqiptare, shkruan revista Kosovarja.
Ishte thn q knga e fundit rock balada Pa ty sht huazuar nga nj rock grup amerikan, q kishte realizuar kngn n vitin95, por deri m tani Genta nuk ka reaguar pr kt lajm.
Megjithat, si duket, fansat e saj pranojn gjithka q realizon kngtarja, qoft ajo edhe e vjedhur. Pr promovimin e albumit, Genta kishte zgjedhur nj veshje tejet ekstravagante ngjyr hiri dhe i gjith publiku i pranishm ka ln salln n ort e hershme t mngjesit, t knaqur nga performanca e kngtares s njohur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi