Vaji i ullirit pr shklqim t pjatalarses

Shko posht

Super Vaji i ullirit pr shklqim t pjatalarses

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 7:04 amPjatalarsja e elikut q nuk ndryshket, m s miri do t shklqej nse frkohet me leck t but, t zhytur n vaj ulliri.
Pr ezm t shndritshme, megjithat, m i mir sht toniku nga lngu i limonit ose, thjesht, frkimi me gjysm limoni.

Q ta pengoni zhvillimin e mundshm t baktereve n drrasn pr prgatitjen e ushqimeve, ajo duhet pastruar me kujdes.

Nse drrasa nuk sht e dmtuar, mjafton t lahet me detergjent t zakonshm dhe me uj t nxeht, por, sapo t bhen vijat e thiks, ather duhet frkuar me fur. Pas larjes, drrasa duhet thar mir.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi