Balerini m i moshuar n bot

Shko posht

Super Balerini m i moshuar n bot

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 7:12 am
Balerini m i vjetr n bot sht anglezi John Loue. Ai sht 91 vje dhe arrin t ushtroj baletin n ambiente e shtpis s tij. Loue sht mjaft i afat dhe n sportin e patinave. Ai thot se n mosh 80 vjeare ka vendosur q brenda baness s tij t ndrtoj dhe salln e baletit.

Msuesi i tij i baletit thot se John sht mjaft puntor dhe i aft n msimet e krcimit. Vet 91-vjeari thot se ka qen nj pasion i hershm i tij. Ndrsa, shton se e vetmja gj q i vjen keq, sht se nuk mund t bj t gjitha lvizjet e shkathta n balet, transmeton NOA.

John thot se ka pasur problem me fmijt dhe mbesat e tij t shumta, t cilat kan frik se pr shkak t mosh s vjetr, ai mund t thyej ndonj kmb.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi