Lady Gaga kndon pa paruk

Shko posht

Super Lady Gaga kndon pa paruk

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 7:50 amLady Gaga, ather kur m s paku kemi pritur nj menduri nga ajo, performoi n emisionin e zhvilluar mbrm me nikoqir Paul OGradyn pa pasur flok fare.
Lady Gaga e filloi performimin me nj paruk n piano, kur papritmas e zbuloi kokn pa flok dhe filloi t kndonte kngn Hair, duke vendosur flokt n nj vend aty para saj.
Audienca mbeti e shokuar dhe prderisa ajo vazhdonte performinin, piano ishte shndrruar n nj mas t madhe t flokve dredharake, t rrethuara nga flakt, duke prbr kshtu nj prej performancave m bizare n histori t emisioneve t Paul OGradyt.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi