Striptizėm?! Britney Spears provokon nė skenė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Striptizėm?! Britney Spears provokon nė skenė

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 7:59 amBritney Spears dėshiron tė rikthehet fuqishėm nė vėmendjen e opinionit publik. Teksa jeta e saj ka njohur ngjitje dhe ulje nė kėto vitet e fundit kėngėtarja nuk heziton tė provokojė pėr tu bėrė lajm i parė nė mediat rozė.
Sė fundi ajo ka performuar nė Sacramento ndėrsa i ėshtė kthyer paparacėve duke u treguar tė pasmėt e saj nė njė pozicion provokativ.
Duket se deridiku ajo ja ka arritur pasi tanimė shumica e mediave e kanė pasqyruar kėtė performancė tė sajėn. Por a ėshtė vetėm kjo qė do ta mbajė sėrish nė majė Britney Spears?
Ėshtė ende herėt pėr tu thėnė me siguri por gara nė tė kėnduar gjithsesi ka kaluar nė plan tė dytė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi