Rihanna mbush duart me t pasmet e saj

Shko posht

Super Rihanna mbush duart me t pasmet e saj

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 7:59 amI uroj do vizitori t ktij ishulli t bukur t kaloj nj eksperienc t mrekullueshme dhe t ndryshme nga t gjitha t tjerat. Kshtu shkruajti Rihanna duke ju referuar vendit t saj Barbados n cilsin e ambasadores s nderit, citon lajmifundit.com. Por n fakt far mund ta bj ftesn e Rihannas m interesante pr vizitort n Barbados? Ndoshta kjo performanc e saj e fundit ku kngtarja e njohur ka provokuar n sken teksa mbush duart n t pasmet e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi