Genta shfaqet me trup ideal

Shko posht

Super Genta shfaqet me trup ideal

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 8:01 am
Kngtarja Genta Ismajli, prvese n klipin e saj t fundit, n kt foto t re tregon se ka krijuar nj trup perfekt, t tonifikuar dhe ideal pr vern e gjat q e pret.

Pas pjesmarrjes n Dancing with the stars, Genta arriti linja shum t mira trupore, megjithat i humbi ato brenda nj kohe t shkurtr. Por kjo foto e fundit e saj t l vrtet pa fjal.

Pas publikimit t albumit t saj Guximi, kngtarja kosovare ka nisur turneun e koncerteve n shtete e qytete t ndryshme, dhe shum shpejt do t jet edhe n Tiran, raporton Bluetooth.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta shfaqet me trup ideal

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 4:37 pm


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi