Mihrie Braha edhe pse 45 vjeēe dhe ėshtė ende njė ikonė seksi

Shko poshtė

Super Mihrie Braha edhe pse 45 vjeēe dhe ėshtė ende njė ikonė seksi

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 8:12 amKa mbushur 45 vjeē dhe ėshtė ende njė ikonė seksi
Fotot e reja nė plazh, ku kėngėtarja tregon linjat perfekte. Pėr tė ka se ēfarė tė flitet
E bukur, me shije dhe me njė karrierė tė bujshme artistike, aq sa prej disa vitesh u bėn konkurrencė tė fortė kėngėtareve tė reja si nga muzika qė lėvron, ashtu edhe nga pamja fizike. Ka mbi 45 vite mbi shpatulla dhe ende nuk ka shenja pėr plakje, ndėrkohė qė edhe vetė kėngėtarja nė shaka komenton plakjen. “Asnjėherė nuk bėj pakt me tė dhe s’mendoj pėr tė (qesh), ē’tė bėjmė, proces qė nuk e ndalojmė dot, por unė s’e njoh dhe as nuk dua ta njoh, nuk frikėsohem prej saj dhe jam shumė e qetė”, thekson Mihrija, ndėrsa vazhdon tė mbetet njė nga ikonat e bukurisė sė skenės shqiptare qė shkėlqen ngado qė shfaqet.
ukurinė e ka tė trashėguar nga e ėma, pėr tė cilėn thotė se ėshtė po ashtu shumė e bukur. “Mund tė them se e kam edhe tė trashėguar, sepse nėna ime ėshtė ende shumė e bukur”, teksa bėn me dije se jeta e mirė tė cilėn ėshtė duke e jetuar, e bėn atė tė rrezatojė pozitivisht. “Unė pėr vete jam shumė e qetė dhe rrezatoj pozitivitet dhe ta dini qė kjo ėshtė ajo qė mė bėn tė jem shumė nė relaks. Pastaj, unė jam njė njeri i dashuruar me njė njeri qė mė dashuron dhe lumturia e pafund e pėrshkon jetėn time pranė dy njerėzve qė i dua mbi ēdo gjė nė botė”, tregon Mihrija.Ishte klipi “Tigreshė” nė tė cilin shfaqet kėngėtarja e veshur nė bikini dhe me njė pamje ekstravagante, ndėrsa tregon se ėshtė nė pėrgatitje tė njė albumi muzikor. “Pas njė klipi tė bukur, do tė vazhdoj punėn pėr njė album tė ri. Pėr mua, nė realitet, ėshtė i vetmi mjet fitimi, prandaj mendoj se edhe fitohet me kėngė”. Deri kur do tė vazhdojė Mihrija tė mbajė linja perfekte tė trupit, e gjitha varet nga kujdesi qė do tė tregojė kėngėtarja ndaj vetes, por pėr pak mė vonė do tė jetė e pamundur pėr shkak se vitet e bėjnė tė vetėn. Ndėrkohė, kėngėtarja rrėfen edhe jetėn e saj me bashkėshortin Naimin, pėr tė cilin tregon se njerėz tė ligj shumė herė i kanė ndarė, por e vėrteta qėndron ndryshe, pasi ata jetojnė pėr njėri-tjetrin dhe janė tė lindur pėr njėri-tjetrin. I kanė thėnė edhe fjalė tė kėqija pėr bashkėshortin, por tregon se edhe atij i kanė folur keq pėr bashkėshorten.Edhe mė kanė thėnė, por vetėm ata qė nuk e durojnė dot Naimin, por mos harroni se edhe Naimit i kanė thėnė pėr mua (qesh), madje me fjalė na kanė ndarė nja njėzet herė deri mė tani”. E si ka reaguar ajo? “Si do tė reagonte njė njeri ndaj ēdo fjale jo tė mirė pėr njeriun e zemrės”, shton mė tej ajo, duke treguar gjithashtu se pse vendosi qė tė ketė pėr burrė Naimin.
“Ēdo gjė qė prezantonte Naimi e mbi tė gjitha dashurinė qė ma dhuroi, e cila ėshtė e fortė edhe sot e kėsaj dite, gjithēka e bukur qė mė ofrohet nga ai dhe tė cilėn me tė njėjtėn masė e kthej edhe unė, m’i bėn ditėt e lumtura. Mund tė kemi pasur konflikte sporadike apo tė jetės sė pėrditshme kur bėhet fjalė pėr dy njerėz striktė qė edhe mund tė mos pajtohen pėr ēdo gjė. Konflikte tė rėnda asnjėherė”, pėrfundon rrėfimin e saj Mihrija, duke thėnė se nėse ndahet me Naimin, pas atij procesi ajo do tė vdiste dhe nuk do tė jetonte mė. “Pas asaj, unė do tė vdisja dhe s’do tė jetoja pėr asnjė ēast. Nuk e imagjinoj jetėn pa tė nė krah


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi