Msuesja 28-vjeare, ngacmim seksual nxnsit 14 vje

Shko posht

Super Msuesja 28-vjeare, ngacmim seksual nxnsit 14 vje

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 8:15 amNj msuese e moshs 28 vjeare po prballet me mundsin e dnimit me tre vite burg pasi akuzohet pr molesti seksuale ndaj nj studenti t saj. Colette Phelps msohet se ka kryer akte provokative ndaj nj 14 vjeari n shkolln ku jepte msim. Gjithka u msua pasi shefat e shkolls morn nj informacion pr kt shtje.
Prokurort besojn se marrdhnia mes Phelps dhe studentit nisi n 10 prill dhe vazhdoi deri n 1 qershor, citon lajmifundit.com. Phelps ka qen msuese n nj shkoll private n Stratford Middle School t Kalifornias pr pes vite. Avokati mbrojts i saj tha se ka dokument mjeksor q tregon se gjendja e saj jo e mir shndetsore mund t ket ndikuar n akte t tilla.
Phelps sht msuesja e 16 brenda pak javsh q procedohet dhe gjykohet. N Teksas policia sht n krkim t nj msueseje e cila solli n jet dy fmij gjat nj marrdhnieje seksuale me nj student adoleshent. Anne Lynn Montgomery e moshs 35 vjee akuzohet se kreu marrdhnie seksuale me nj 16 vjear.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi