Adelina bashkėpunim me Gencin

Shko poshtė

Super Adelina bashkėpunim me Gencin

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 10:34 amAdelina Emini kėto ditė ėshtė duke iu pėrkushtuar maksimalisht muzikės. Kėngėtarja ka bėrė tė ditur pėr Telegrafi se i ėshtė pėrveshur punės nė mėnyrė intensive. Adelina ėshtė duke bashkėpunuar me producentin Genc Prelvukaj pėr albumin e saj tė parė.
Pėrveē kėsaj Adelina ka treguar se ėshtė duke u pėrgatitur rreth kėngės sė saj mė tė re nė bashkėpunim me Genc Prelvukaj, pėr tė cilėn ende nuk ka vendosur se kur dhe ku do ta realizojė videoklipin.

“Jam duke punuar projektin e radhės qė do tė jetė albumi me producentin ekzekutiv Genc Prelvukaj, si dhe realizimin e spotit te kėngės qė pėr momentin kemi 3 opsione dhe sė shpejti do tė vendosim cilės do t’ia realizojmė klipin. Po e zbuloj bashkėpunimin me Genc Prelvukaj ndėrsa detajet tjera do tė kuptohen kur tė editohet albumi”, ka thėnė Adelina pėr Telegrafi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi