Christian Berishaj, shqiptari qė po ndėrton karrierė nė Amerikė

Shko poshtė

Super Christian Berishaj, shqiptari qė po ndėrton karrierė nė Amerikė

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 20, 2011 10:36 amChristian Berishaj, njė kėngėtar me origjinė shqiptare nga Malėsia, ka filluar tė ndėrtojė karrierė muzikore nė Amerikė.
Christiani, i cili njihet me nofkėn “Christian Tv”, ka filluar tė merret me muzikė qysh nga mosha e adoleshencės. Ai tashmė ka disa kėngė tė publikuara dhe njėra nga hitet e tij ėshtė “When she turns 18”.

Ai ka punuar edhe me kėngėtarė tjerė nė Amerikė, ndėrsa ėshtė duke u pėrgatitur tė vijė me shumė befasi nė tregun muzikor.

Mė poshtė ju sjellim klipin e kėngės “When she turns 18”.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi