Fmija rrzohet nga kati i 8-t, e shpton kondicioneri

Shko posht

Super Fmija rrzohet nga kati i 8-t, e shpton kondicioneri

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 20, 2011 8:54 pm
Nj 3-vjear ka shptuar pr mrekulli, pasi ra nga kati i tet i nj pallati dhe sht ndalur n kondicionerin e katit t shtat.

Ngjarja ka ndodhur n Pekin. Fmija ka qen i vetm n shtpi dhe ka dal n dritare. Prej andej sht rrzuar n parvaz dhe ka rn deri n katin e shtat, ku sht penguar nga hekurat q mbanin kondicionerin, transmeton NOA.

Fqinjt than se ishin tmerruar nga britmat e fmijs q krkonte ndihm. Fillimisht u njoftua policia, por kur e pan se po vonohej, ata vendosn ta merrnin vet situatn n dor.

Ndrkoh q thirrjet jan dgjuar deri n katin e par. Dy t rinj q punoni n nj dyqan jan ngjitur n apartament dhe jan kapur jasht ballkonit, deri sa e kan marr fmijn.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi