Lady Gaga gjobitet n Paris

Shko posht

Super Lady Gaga gjobitet n Paris

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:04 amPolicia franceze ka gjobitur kngtaren Lady Gaga pr prishje t rendit publik.

Kngtarja e hiteve "Edge Of Glory" dhe "Born This Way" u paraqit n dritaren e apartamentit luksoz t hotelit Park Hayat, nga ku u hodhi trndafila fansave q rrinin jasht hotelit.

Policia e paralajmroi Lady Gagan dhe i krkoi t paguaj gjobn pr shkak t shqetsimit t popullsis lokale, transmetojn agjencit.

Lady Gaga ka deklaruar m par se knaqet me faktin q mundet t ndikoj te fansat. Tani mendoj se fama nuk sht aq shum n vmendje dhe kamera... Pr mua fansat jan m t rndsishmit, kishte thn Gaga.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi