Beyonce nuk ka pasur shoqri

Shko posht

Super Beyonce nuk ka pasur shoqri

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:05 amKngtarja dhe aktorja Beyonce Knowles ka treguar se ajo nuk kishte pasur shum shoqri kur po rritej, pasi q karriera e saj muzikore e ka detyruar t largohet nga shkolla q n mosh 14-vjeare.
Hitbrsja e kngs Run the World (Girls) ka thn se ajo e kishte pasur t vshtir t krijonte shoqri si tinejxhere, pr shkak se ishte shum e angazhuar q n mosh t re.

Shoqria m ka munguar. U largova nga shkolla n mosh 14-vjeare dhe kisha nj tutor. Asnjher nuk qndroja aq gjat me njerz pr t krijuar shoqri, prandaj familja ime u bn miqt e mi, ka thn 29-vjearja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi