Rovena, gati albumin Dgjo Rovin

Shko posht

Super Rovena, gati albumin Dgjo Rovin

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:06 am
Albumi m i ri nga Rovena do t titullohet "Dgjo Rovin" dhe do t prmbaj 8 kng t rrymave t ndryshme, n mes tyre 2 bashkpunime, njra me Irven dhe tjetra me Gold Ag dhe Pro Band.

Sipas agjencis ekonomisti, albumi do t jet n t gjitha pikat e shitjes n fillim t Korrikut.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi