Pas lajmit pr biseksualitetin, Tuna n shtrat me Genta Ismailin

Shko posht

Super Pas lajmit pr biseksualitetin, Tuna n shtrat me Genta Ismailin

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:10 amSipas hulumtimeve qё ka bёrё portali ynё Lajmeshqip.com, kemi gjetur disa tё dhёna mjaft interesante.
Bёhet fjalё pёr Altuna Sejdiun, e njohur ndryshe si Tuna, qё para 2 javёsh pranoi publikisht faktin se ishte ndarё nga bashkёshorti, dhe kёtё gjё vetёm pasi ja zbuloi portali ynё. Sipas burimeve tё portalit tonё mё interesant ishte arsyeja e ndarjes me Rilind Rekёn. Sipas kёtij burimi u njoftuam se Tuna ishte lesbike dhe partneri i saj nuk mund ta duronte dot teksa flirtonte vazhdimisht me femrat.
Menjёherё mbas kёtij lajmi nё njё deklaratё ajo pёrgёnjeshtroi faktin rreth tendecёs sё saj seksuale.
Por, nuk vonoi shumё dhe vetё ajo ka publikuar sot nё faqen e saj zyrtare njё fotografi nё shtrat me Genta Ismajlin. Si ka njoftuar dhe vetё ajo, Tuna ka shkuar nё Turqi pёr tё kaluar pushimet me bukuroshen tjetёr, Gentёn.
Shumё njerёz nё jetё dhe nё shoqёri luajnё dy role duke pretenduar se vetёm njёri i pёrket i tyre. Por nё fund tё fundit ajo ёshtё njё luftё qё nё vetvete do kush e bёn pёr tё kuptuar rolin e ekzistencёs sё tij.
farё do tё thotё kjo? Kjo do tё thotё qё nёse Tuna nuk pranon tё jetё lesbike, atёhere ёshtё e mundshme qё tё jetё biseksuale. Nё ditёt e sotme moderne, njerёzit kanё filluar ta konceptojnё biseksualitetin si njё eksperiencё njohjeje me botёn.
Nёse Tuna do tё ketё ndonjё gjё pёr tё replikuar, i kёshillojmё qё mё mirё tё njohё vetveten dhe ta pranojё pёr atё farё ёshtё.
I lumtur ёshtё ai njeri qё edhe hija e tij i buzёqesh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi