Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”

Shko poshtė

Super Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:11 amLuan Jaha, i cili ėshtė i njohur si “Daja Skėnder” nė serialin vendor “Familja Moderne”, nė njė intervistė pėr tė gazetėn “InfoPress” ka zbuluar se ai vazhdon tė jetė i angazhuar rreth teatrit, filmit dhe familjes sė tij edhe pas pėrfundimit tė projektit tė serialit tė famshėm.
“Zakonisht me pėrvojėn e kaluar, kam pas angazhime tė ndryshme, si nė film ashtu edhe nė teatėr.
Mirėpo sivjet, ndoshta edhe pėr arsye rreth familjes Jaha, kam mė pak angazhime tė tepėrta. Por nė plan kam filmin e Isa Qosjes dhe njė tjetėr film, por nuk e di se sa do tė jetėsohen ata. Presim tė ardhmen sepse varet nga buxheti, organizimi dhe shumė faktorė tė tjerė”, ka thėnė Jaha.
I pyetur se a ėshtė penduar ndonjėherė tė vetme qė ėshtė bėrė aktor, ai ka thėnė se me dashuri e vullnet tejkalohen tė gjitha.
“Vetė natyra e punės sė aktorit ėshtė me sfida tė shumta, pengesa, por qė me dashuri e vullnet tejkalohen. Me kalimin e kohės e sheh se nuk ka qenė ndonjė problem aq i madh”, ėshtė shprehur Luani.
Aktori kosovar po ashtu ka thėnė se pėr tė “nuk ka dallim se ku aktron” pasi si nė film, teatėr, dramė apo, ai bėn tė njėjtėn punė, atė tė aktorit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi