Besa Gashi shfaqet shtatzėnė

Shko poshtė

Super Besa Gashi shfaqet shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:12 amPara disa muajve ju kemi treguar se Miss Kosova, bukuroshja Besa Gashi ėshtė martuar dhe ėshtė duke pritur fėmijėn e parė sė bashku me bashkėshortin e saj, biznesmenin Albert Krasniqi dhe ja pėr herė tė parė ajo shfaqet duke shijuar jetėn e natės nė shoqėri tė Albertit dhe tė mikeshės sė saj, kėngėtares Tuna Sejdiu, me tė cilėn kanė marrdhėnie shumė tė mira shoqėrore.
Ishte Besa ajo e cila deri nė momentin e fundit i ka qėndruar pranė para njė viti kur kėngėtarja ishte nė pėrgatitje tė ceremonisė martesore tė Tunės.
Si duket, tani kėngėtarja ia kthen borxhin shoqes, duke e shoqėruar nė njė pub tė Prishtinės, pasi Besa ėshtė shtatzėnė dhe ka nevojė pėr njė shoqėruese.
Nė momentin qė mėsuam se Besa ėshtė shtatzėnė, nė fillim ne kontaktuam bashkėshortin e saj, i cili na tregoi se ėshtė ende herėt dhe nuk e dinin as ata gjininė e bebit, por tani mėsuam se Besa ėshtė nė muajin e shtatė tė shtatzėnisė dhe po pret njė vajzė.
Besa ėshtė nė muajin e 7-tė dhe po presim njė vajzė…”, ishte ky njė koment i shkurtėr nga bashkėshorti i saj, Alberti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Besa Gashi shfaqet shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 4:39 pm


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi