Linda Halimi: Si u takova me Britney Spears

Shko posht

Super Linda Halimi: Si u takova me Britney Spears

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:12 amKngtarja e suksesshme kosovare, Linda Halimi ka arritur t takohet dy dit m par me nj nga yjet e muziks pop n Amerik, pikrisht Britney Spears.
E gjendur n SHBA pr shkak t 2 videoklipeve q do t realizoj atje, Linda ka mundur t takoj edhe nj nga emrat m t njohur t muziks botrore, si sht Lil Kim.
Se si i arriti kto takime, emocionet dhe detajet e tjera t tyre, e zbulon sot ekskluzivisht n Summer Pages, prmes nj interviste t shkurtr nga Amerika.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi