Arrestohet, krkoi t blinte marihuan n internet

Shko posht

Super Arrestohet, krkoi t blinte marihuan n internet

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 7:35 amPolicia ka arrestuar nj person nga Hartford (SHBA), i cili u prpoq t blinte marihuan nprmjet internetit.

Michael Krebes, 31 vjear, vuri nj reklam n internet, e cila thoshte se ai krkont t blinte marihuan. Policia iu prgjigj "thirrjes s tij", dhe duke u hequr si shits droge ata vendosn nj orar dhe nj vend pr tu takuar me Krebes.

Poicia vendosi mbikqyrje dhe kur Krebes u shfaq, ai u arrestua. Krebes u lirua pasi pagoi gjobn prej 2,500 dollar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi