Nora: Nuk imitoj Beyonce, edhe po tė dua, s’kam mundėsi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Nora: Nuk imitoj Beyonce, edhe po tė dua, s’kam mundėsi

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 9:04 amAjo sė fundmi ndryshoi look, por prapė zėrat se imiton Beyonce-n nuk janė shuar. Ėshtė kjo kėngėtarja Nora Istrefi, e cila nė kėngėn e saj mė tė re, “Unė e di”, nė bashkėpunim me Ermal Fejzullahun, ėshtė shndėrruar nė bionde.
Pavarėsisht pamjes saj tė pėlqyer, nuk ka kaluar pa u bėrė krahasimi me kėngėtaren e madhe botėrore divėn Beyonce, pas sė cilės shpesh thuhet se Nora ėshtė e fiksuar dhe pėrpiqet ta imitojė.

Por, e mėrzitur me kėto krahasime, Nora ka thėnė se jo vetėm qė nuk imiton askėnd, por as nuk ka mundėsi ta bėjė kėtė gjė.

“E kuptojmė pėr kė po flasim? Pėr Beyonce, Rihanna, Jennifer Lopez. Ne edhe po t’i kemi idhuj nuk arrijmė dot t’i imitojmė me mundėsitė qė kemi, pėr mė tepėr qė moda ajo ėshtė njė tė gjithė botėn, ndaj veshjet edhe ngjajnė”, ėshtė shprehur ajo pėr tė disatėn herė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi