Zv. Ambasadori i Zvicrs duke vjedhur!?

Shko posht

Super Zv. Ambasadori i Zvicrs duke vjedhur!?

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 10:49 amKlan Kosova ka publikuar nj video, ku zvends-ambasadori i Zvicrs n Kosov shihet duke vjedhur n nj fitnes n Prishtin.
Pr nj moment ai shikoi anash dhe vrejti se nuk po e sheh askush. Ai mori pa paguar nj produkt proteinash n nj fitnes n Prishtin, ku edhe ishte klient. Pamjet i siguruan kamerat e sigurimit.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur m 18 qershor. Policia e Kosovs nuk e ka konfirmuar rastin.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi