Me lakuriqsi thyejn rekordin (Video)

Shko posht

Super Me lakuriqsi thyejn rekordin (Video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 10:50 amSakt 400 notues lakuriq vendosn t zhyten n ujin e ftoht t plazhit Rhissil n Wales n prpjekje pr ta thyer rekordin botror me m s shumit notues lakuriq t mbledhur n nj vend.
Prve se treguan kurajn t zhvishen lakuriq n pranin e mediave dhe shikuesve kurioz, ndoshta m mbreslns sht fakti se ata u lan n orn 8 t mngjesit, n nj dit t vrant duke u zhytur n ujin e akullt t detit.

Metro shkruan se zhurmat e tyre t gzimit dhe emocioneve u ndrpren nga britmat e shokut pasi u zhytn n ujin e ftoht akull.

Megjithat, t gjith vazhduan dhe arritn ta thyejn rekordin e deritashm me vetm 250 notues lakuriq.

Organizatort e ksaj ngjarjeje grumbulluan mbi 5.000 funte, t cilat do tia dhurojn shoqats bamirse Marie Curie Cancer Care.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi