Coening hiti m i ri: Merrni akulloren dhe hajeni me gishta (Video)

Shko posht

Super Coening hiti m i ri: Merrni akulloren dhe hajeni me gishta (Video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 10:54 amAustraliant kan shpikur nj hobi t ri.
N vend t planking tash sht in t blesh akulloren dhe ta kapsh me dor nga ana e gabuar dhe t bsh dika t uditshme me t, pr shembull ta hash me gishta ose ta lyesh fytyrn me t.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Coening hiti m i ri: Merrni akulloren dhe hajeni me gishta (Video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 10:54 am

Ivvv po lloman koka kan ncncnc Laughing

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi