442 dreka pa paguar, dnohet me burg

Shko posht

Super 442 dreka pa paguar, dnohet me burg

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 11:04 amPatrick Ryan, i cili kishte ngrn plot 422 her n restorantet britanike dhe m pas nuk paguante lekt, sht dnuar nga ana e drejtsis angleze me burg. Ai do t qendroj 84 dit i burgosur, pr shkak t mashtrimit.

Patrick Ryan u arrestua n Blackpool, pak pasi kishte shijuar nj drek n nj restorant italian, q kushtonte 54 sterlina, por q ai si zakonisht nuk i pagoi. Ryan prdorte gjithmon t njtn metod pr t mos paguar: i thoshte kamarierit q do t dal prjashta t pi nj cigare dhe m pas zhdukej pa paguar llogarin. Q t ishte i besueshm, ai linte pjatn e mblsirs pa ngrn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi