far i ndez meshkujt

Shko posht

Super far i ndez meshkujt

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 3:21 pmT gjith jemi t ndryshm, por ekzistojn disa dshira dhe nevoja t cilat na lidhin. Nj nga to sht seksi. Mirpo, ekzistojn mijra voglsira t cilat n nj moment mund t ndezin imagjinatn dhe t trazojn pasionin.
Nse dshironi ta bni pr vete dhe ta mendni krejtsisht, provoni truqet e shnuara m posht, t cilat vrtet i ndezin meshkujt:

1. Loja me gjuh n regjionin e veshit
2. Buzt e lngshme q ngadal luajn me shishen e xhamit ose kashtn
3. Bluz e gjer gjysm e lagsht, e cila pas dushit sht ngjitur pr trupin lakuriq duke e vizatuar at
4. Prapanica seksi q vizatohet nn pantallonat e holla, pa veshje t brendshme
5. Kur femra mban bluzn shtpiake pa jelek pr gjinj dhe rrqethet
6. Kur n nj vend t qet publik, ajo vendos belin pran tij, e puth dhe e rrmben
7. Kur vetm preket duke treguar se sht e gatshme
8. Ather kur merr iniciativn dhe fillon aksionin duke hulumtuar trupin e tij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi