Dhuroi spermė para 25 vjetėve, zbulon se ka 9 fėmijė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dhuroi spermė para 25 vjetėve, zbulon se ka 9 fėmijė

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 3:52 pm
Todd Whitehurst (45) nga New Yorku tri vjet dhuroi spermė ēdo javė kur ishte 20 vjeē, ndėrsa sot numėron sa fėmijė ka. Thotė se para katėr vjetėve i ėshtė lajmėruar njė vajzė nga Virginia.

“Kam 14 vjet dhe mendoj se jam vajza jote”, i kishte thėnė vajza. Pas kėsaj zbuloi se ka edhe dy djem, Tylerin (14) dhe Gavinin (16). Mė vonė zbuloi edhe fėmijėt e tjerė pėr tė cilėt nuk dinte gjė, transmetojnė mediet amerikane.

“E gjithė kjo ėshtė vėrtetė emocionuese. Nuk jam i sigurt sa fėmijė kam”, theksoi Todd. Deri tani ka gjetur 9 fėmijė pėr tė cilėt ėshtė i sigurt se ėshtė babai i tyre.

Ekspertėt thonė se Todd mund tė ketė sot 42 deri 60 fėmijė. Pėr dhurimin e spermės klinika e kishte paguar ēdo herė, qė pėr tė si student ishte ideale.

Todd ėshtė nė kontakt me fėmijėt e vet, dhe thotė se ėshtė shumė i lumtur qė i ka njohur.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi