Pr tre minuta lindi gjasht fmij

Shko posht

Super Pr tre minuta lindi gjasht fmij

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 6:12 am

Afr 50 mjek dhe personel tjetr n qendrn mjeksore n Brookvood n Alabama ishte gjat nj lindej t parndomt kur rrafsh pr tre minuta 30 vjearja Heder Carol lindi gjasht fmij gati tre muaj para kohs.

Heder pr shkak t komplikimeveu desh t lindte para kohe gati tre muaj , ndrsa 50 t punsuar n kt qendr mjeksore ndihmuan lindjen e pes vajzave dhe t nj djali me prerje cezarike .

do gj ndodhi nga ora 8:05 dhe 8:08 n mngjes. T sapolindurit peshojn nga 0,73 e 1,04 kilograma.

Heder dhe Micahel Carol tani kan nnt fmij, transmetojn agjencit e huaja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Pr tre minuta lindi gjasht fmij

Mesazh nga Lordi prej Wed Jun 22, 2011 10:49 am

phaaaaaaaaaaaaaaa qisi gruje duhet me pas bac 6 fmi 3minuta edhe u kry per ton jeten huahuahuuha

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi