Foto spektakolare gjat eklipsit hnor

Shko posht

Super Foto spektakolare gjat eklipsit hnor

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 6:16 amKy imazh i pabesueshm tregon nj stuhi e cila ndodhi n eklipsin e javs s kaluar. Fenomeni shkencor, i cili u zhvillua me 15 qershor dhe pa hnn t kthehej me ngjyr t kuqe, ka prodhuar disa foto mahnitse. Por asnj nuk mund t krahasohet me kt ekspozim n nj ishull grek, t br nga Chris Kotsiopoulos. Ai realizoi fotografin kur ret e stuhis u ndan pr dhjet minuta gjat fazs s eklipsit.

Rrufet ndikuan n qiellin dramatik, i cili prmbante nj hn t kuqe, shkaktuar edhe nga hiri n atmosfer i nj vullkani.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi