Zanfina s shpejti me kng t re

Shko posht

Super Zanfina s shpejti me kng t re

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 1:19 pmZanfina Ismajli, pavarsisht se sht e angazhuar me koncertet shumta, gjen koh pr t punuar edhe n kngn e re t saj, e cila do t jet nj kng verore.
Aktualisht jam e angazhuar n koncerte npr Kosov si dhe duke punuar pr kngn e re. Projekti i radhs sht ende duke u punuar, sepse knga sht n fazn e finalizimit. Pas saj vjen n radh klipi tamam pr sezonin veror, ka thn Zanfina pr Express.

Zanfina ka treguar se ka shum oferta pr bashkpunim me kngtar, por q deri m tani nuk ka realizuar asnj.

Oferta pr bashkpunim dhe plane ka pasur, por ja q deri m tani asnjra nuk u prfundua. Un jam e gatshme pr bashkpunime, prderisa ato jan produktive. Jam ndr t paktat kngtare e cila n kt aspekt nuk jam e konsumuar, ka thn Zanfina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi