Tė premten fillon “Vikend Shpija”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Tė premten fillon “Vikend Shpija”

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 1:20 pmShow mė i ri nė Kosovė, “Vikend Shpija”, njė reality shou i formatit “VIP Shpija”, do tė fillojė tė argėtojė teleshikuesit kosovarė qė nga kjo e premte, kanė bėrė tė ditur organizatorėt e shout pėr Telegrafi.
Ēdo edicion tė saj “Vikend Shpija” do tė ketė njė temė tė veēantė, e cila do tė debatohet gjatė qėndrimit tė mysafirėve nė “Vikend Shpija”. Temat e pėrzgjedhura deri tani janė: futbolli, arkitektura, sporti, moderatorėt, arti, manekinet vs manekinėt, disenjatorėt, produktet vendore, etj. Mysafirėt do tė ftohen varėsisht nga tema e “Vikend Shpijės”.

Gjatė “Vikend Shpijės” do tė ftohen nga 6 mysafirė, mysafirėt do tė jenė tė profesionit tė njėjtė (aktorė, moderatorė, sportistė). Tė ftuarit do tė jenė nga gjenerata e re dhe ajo e vjetėr, qė tė lindin debatet rreth ndryshimeve tė gjeneratave.

Ky emision pothuajse i formatit tė njėjtė sikurse “VIP Shpija” do tė transmetohet ēdo vikend deri nė fund tė sezonit veror. Emision do tė transmetohet nė rrjetin kabllor Kujtesa.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi