Qeni q di t qesh

Shko posht

Super Qeni q di t qesh

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 1:33 pm
sht vshtir prmbani t qeshurn kur t shihni kt qen, apo jo?

Fotografia e qenit t qeshur ka pushtuar internetin, edhe pse nuk dihet si quhet dhe ka e ka shtyr t qesh. Kur ta shikoni pronaren pas tij nuk mundni t mos mendoni sesa vlen tregimi se me kalimin e kohs pronart fillojn t ngjasojn me kafsht e tyre dhe anasjelltas, transmetojn mediet britanike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi