Plakit bankn pr nj dollar

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Plakit bankn pr nj dollar

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 1:34 pmN nj prpjekje t dshpruar pr t
marr ndihmn e duhur mjeksore, Richard James Verrone (59), plakiti
nj bank n Karolinn Veriore, nga ku vodhi vetm nj dollar.Verrone
i papun ka nevoj urgjente pr shrim, por nuk ka para. Pr kt
vendosi t plakit bankn q t arrestohet dhe t vendoset n burg, ku
do ti nnshtrohej shrimit falas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi