Tallava e Florit, hiti i javs

Shko posht

Super Tallava e Florit, hiti i javs

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 3:39 pm
Ka vazhduar edhe kt jav votimi n top listn Telegrafi me an t faqes s fansave n Facebook, ku ksaj radhe ka triumfuar Flori dhe knga e tij Tallava.
Kjo jav n top listn Telegrafi ishte tejet e nxeht, jo pr at se kush do t jet fituesi, mirpo pr at se kush do t largohet nga top lista. Beatrix Ramosaj me Dreams Come True nuk kishte kurrfar gjasash pasi mori vetm 43 vota.

Lufta e vrtet u zhvillua pr at se kush do t largohet s bashku me Beatrix nga top lista. Ishin rivalt, Tingulli 3nt dhe Noizy ata q luftuan deri n momentin e fundit, me krijuesit e hitit Na e Bojna Nice t cilt duhet t largohen. So Hot ka siguruar qndrimin n top list edhe pr javn e ardhshme.

Nr.

Kngtari/knga

Vota

1

Flori - Tallava

1790

2

Jericho - Knga Jon

602

3

Mc Kresha feat. Lyrical Son - Pa Mu

504

4

NRG Band - Rina Rina

502

5

Elvana Gjata - Me Ty

434

6

Kaos - Le t'kallen

384

7

Noizy feat. Eni Koi - So Hot

344

8

Albatriti, Flori dhe Noga - Tequila Vava

270

9

Tingulli 3nt. Feat. Lyrical Son - Na e Bojna Nice

203

10

Beatrix Ramosaj - Dreams Come True

43

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi