Simone: Pr mua dhe Agnesn nuk ka t ardhme

Shko posht

Super Simone: Pr mua dhe Agnesn nuk ka t ardhme

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 4:00 pm

Balerini italian Simone Pigliacelli, i cili ishte partner vallzimi i Agnesa Vuthaj n Dancing with the Stars, n nj intervist pr mediat shqiptare ka thn se ndoshta pr t dhe bukuroshen kosovare nuk ka t ardhme t prbashkt.

Nga ana ime, po, pr Agnesn sdi t t them. shtja sht q un tanim, n moshn 22-vjeare, kam nevoj pr nj lidhje serioze. I kam arritur objektivat e mi profesional, si n Itali, mendoj po ashtu edhe ktu n Shqipri.

Un jam nj person q kam ecur gjithmon me logjik t ftoht, pr t br m t mirn n jet. Pr mua dhe Agnesn ndoshta nuk ka t ardhme. Un do iki n Itali, nuk di nse do kthehem ktu. Ajo na ana e saj ka projektet e saj n Kosov. Vetm nj i mendur do linte profesionin e vet, ka pohuar Simone.

Ai gjithashtu ka thn se Agnesa nuk sht vetm nj femr e bukur, por edhe nj preson i mrekullueshm dhe e pamundur t mos plqehet nj person i till.

Agnesa nuk ka vetm bukurin, ajo sht i person i mrekullueshm. sht e pamundur t mos t t plqej nj person si ajo, inteligjente, shum e lexuar, di prher se thot. Mendoni, edhe familja ime e admiron, ka pohuar Simone.

Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit