Simone: Pėr mua dhe Agnesėn nuk ka tė ardhme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Simone: Pėr mua dhe Agnesėn nuk ka tė ardhme

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 4:00 pmBalerini italian Simone Pigliacelli, i cili ishte partner vallėzimi i Agnesa Vuthaj nė “Dancing with the Stars”, nė njė intervistė pėr mediat shqiptare ka thėnė se ndoshta pėr tė dhe bukuroshen kosovare nuk ka tė ardhme tė pėrbashkėt.

“Nga ana ime, po, pėr Agnesėn s’di ē’tė tė them. Ēėshtja ėshtė qė unė tanimė, nė moshėn 22-vjeēare, kam nevojė pėr njė lidhje serioze. I kam arritur objektivat e mi profesionalė, si nė Itali, mendoj po ashtu edhe kėtu nė Shqipėri”.

“Unė jam njė person qė kam ecur gjithmonė me logjikė tė ftohtė, pėr tė bėrė mė tė mirėn nė jetė. Pėr mua dhe Agnesėn ndoshta nuk ka tė ardhme. Unė do iki nė Itali, nuk di nėse do kthehem kėtu. Ajo na ana e saj ka projektet e saj nė Kosovė. Vetėm njė i ēmendur do linte profesionin e vet”, ka pohuar Simone.

Ai gjithashtu ka thėnė se Agnesa nuk ėshtė vetėm njė femėr e bukur, por edhe njė preson i mrekullueshėm dhe e pamundur tė mos pėlqehet njė person i tillė.

“Agnesa nuk ka vetėm bukurinė, ajo ėshtė i person i mrekullueshėm. Ėshtė e pamundur tė mos tė tė pėlqejė njė person si ajo, inteligjente, shumė e lexuar, di pėrherė se ē’ thotė. Mendoni, edhe familja ime e admiron”, ka pohuar Simone.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi