Beyonce e varur n litar me kmbt hapur

Shko posht

Super Beyonce e varur n litar me kmbt hapur

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 22, 2011 4:16 pm




sht tanim e njohur pr performancat e saj n sken dhe jasht saj. Beyonce srish sht shfaqur me nj risi. Ajo ka pozuar n nj foto e varur n litar dhe m kmbt e hapura. Beyonce ka realizuar nj set me foto surpriz me qllim promovimin e albumit t saj t ri. Albumi tanim ka prfunduar n internet dhe 12 kngt mund t gjenden online.




_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi