S shpejti, kng t reja t 2pac!

Shko posht

Super S shpejti, kng t reja t 2pac!

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:00 amBosi i produksionit q posedon t drejtat pr publikimin e kngve t reperit t vdekur Tupac Shakur, Rick Barlowe, ka thn se s shpejti do t publikohen kng t reja nga mbreti i repit botror.
Barlowe, q sht shef i produksionit Amaru-AWA, ka zbuluar planet pr t ardhmen, duke thn se shum shpejt do t publikohen kng t reja ende t pa dgjuara t Tupac, si pjes e projekteve pr ta mbajtur at t gjall n sken.

Un jam takuar personalisht me Tupac dhe kemi nnshkruar kontrat me t vetm dy muaj para se t jet vrar. Tani ne duam q me an t projekteve ta rikthejm at prsri fuqishm duke forcuar at q quajm Tupac, theksoi Barlowe.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: S shpejti, kng t reja t 2pac!

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jun 23, 2011 10:24 am

qyky njeri nese qet kong te reja.. qyky njeri gjall 100% osht

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi