Dashuria mposht gjithka

Shko posht

Super Dashuria mposht gjithka

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:01 amKngtarja nga Maqedonia, Miranda Hashani, e cila sht e martuar me futbollistin Mentor Miftari, pohon se dashuria mes tyre sht aq e fuqishme saq nuk e lejon hidhrimin t zgjas.
Shpesh ndodh q n jetn bashkshortore t ket keqkuptime dhe mosmarrveshje pr gjra t ndryshme, megjithat dashura e ndrsjell bn q t gjitha t tejkalohen.

Zakonisht njerzit e njohur thon se kan dashuri reciproke dhe gjithka shkon mir mes tyre, mirpo Miranda e pranon se ka momente q nxisin mosmarrveshje mes tyre, mirpo edhe ato kalohen.

Ajo thot se t kesh dashuri dhe t marrsh dashuri sht ajo q e bn jetn t lumtur, dhe e till sht dashuria mes saj dhe Mentorit.

Megjithat, sipas saj, n prditshmri ndodhin moskuptime, por situatat e tilla kalohen shpejt duke qen se dashuria sht aq e fort, saq nuk e lejon hidhrimin t zgjas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Dashuria mposht gjithka

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 24, 2011 7:55 am


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi