Britney plotson ndrrn e nj fansi (Viedo)

Shko posht

Super Britney plotson ndrrn e nj fansi (Viedo)

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 23, 2011 7:18 amN koncertin e mbajtur s fundmi n Los Angeles, Britney Spears, e ka lumturuar nj nga fansat e saj duke i krcyer mbi supe.
Derisa po performonte kngn Leather and Lace, ajo e ftoi nj t ri nga publiku n sken dhe filloi t vallzonte n mnyr joshse rreth tij.

N nj moment ajo e prthekoi me kmb rreth qafs, ndrsa fansi i entuziazmuar nuk mund ta largonte qeshjen nga fytyra.

Kngtarja e ka shfrytzuar edhe shallin e gjat roz pr t flirtuar me djaloshin, ndrsa publiku e prshndeti performancn seksi me brtitje t zhurmshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi